piątek, 23 marca 2012

Weekendowa Pauza

Musimy wprowadzić kilka zmian w serwisie, układ, grafika. Jest kilka pomysłów do wprowadzenia w życie.

czwartek, 22 marca 2012

Krótkie Middi spojrzenie - "Rój"


Garść sześciokątów z robalami. Nie. Jakoś nie mam przekonania. Kupić... nie kupić... i tak to trwało jakiś czas. Aż wreszcie przy sprzyjających wielu zbiegach okoliczności gra owa trafiła do mych rąk.

środa, 21 marca 2012

"Czas na Planszówki" offline

Od tego momentu co tydzień w każdy wtorek (lub środę) będziecie mogli pobrać plik pdf zawierający wszystkie wpisy jakie pojawiły się w przeciągu ostatniego tygodnia na stronie. Jeśli coś przegapiliście to teraz znajdziecie to w podręcznym pdfie.

wtorek, 20 marca 2012

Rebel.pl na spowiedzi

Tylko u nas przed dniem oficjalnej premiery najbardziej wyczekiwanego tytułu roku o przygodach na morzu w wersji PL  - "Kupcy i Korsarze", wywiad z wydawcą REBEL.PL!

Ciekawi jesteście ile było zamówień przedpremierowych na KiK, nad iloma tytułami aktualnie pracuje wydawnictwo oraz ile imprez planszówkowych wspiera w roku? Wszystko to znajdziecie w naszym wywiadzie.

Osadnicza recenzja z robocikiem w tle

56 opublikowanych planszowych edycji
17 lat na rynku
10 nagród dla "Gry Roku" w różnych krajach na całym świecie
22 rozszerzenia
Zapewne miliony rozegranych partii

Patrząc z perspektywy tych liczb zdawać by się mogło że mamy do czynienia z najlepszą grą planszową nowożytnego świata. Presja nad recenzentem próbującym po raz kolejny coś napisać o tym tytule zdecydowanie jest ogromna. Jedyna pociecha że chodzi nie o grę samą w sobie, a o Android'ową adaptację "Osadników z Catanu". Przejdźmy zatem do sedna.